Cryptomania RACE

Opravdová výzva. Závod napínavý až do samého konce. Tým. Strategie. Jeden úkol za druhým.
Šifry, logické úkoly, hlavolamy. Lezení, voda, koloběžky, nebo jen pouhý přesun krásnou krajinou...
Čas běží a den se krátí. A cíl je až za dalším kopcem...
5 osob v týmu
Zvládnete to společně?
X týmů
Pokoříte maximum 2.100 hráčů?
Nejedna výzva
Mentální i fyzická.
6 hodin minimum
Lépe však celý den.

Cryptomania RACE

Outdoorový šifrovací závod, na který nezapomenete...

Cryptomania RACE je týmovou lineární šifrovací hrou s prvky outdoorových či sportovních aktivit. Krok za krokem, od úkolu k úkolu budete prostupovat jak hrou, tak domluvenou herní trasou. Závod bude výzvou. Úkoly netriviální, ale rozhodně řešitelné při zapojení schopností všech členů týmu.

Motivace, týmová kreativita, sdílení nápadů, správná strategie i dobrý time management. Vše se počítá. Naše hry nevyhrávají týmy největších matematických mozků a už vůbec ne nejrychlejší běžci. Recept na úspěch bývá ukrytý spíše v dobré náladě a chuti vyřešit všechny překážky na které narazíte.

Zajímá mě to! Chci více informací...

Kdykoliv a kdekoliv

Město i les, ve všední den i ve svátek

Závodit můžete uprostřed města stejně jako kdekoliv v přírodě. Společně najdeme optimální trasu, určíme její délku a připravíme úkoly přesně na míru vašim požadavkům. Navštívíme ty nejzajímavější místa a dovedeme všechny týmy do vámi zvoleného cíle. Kdo po cestě získá největší počet bodů? A kdo bude v cíli jako první?

Chcete startovat přímo v kanceláři nebo spojit začátek s firemní poradou a navštívit nedaleký hrad? Ve dne, v noci za svitu čelovek, ve všední den i po nedělním obědě. Tři, dva, jedna, start!

Zajímá mě to! Chci vědět víc.

Nohy, pádla, kola...

Outdoorové závody nejsou jen o šifrách...

Pojďme to udělat ještě zajímavější. Do Cryptomania RACE často zapojujeme outdoorové herní prvky. Část trasy se můžete přesunovat po vodě (třeba i uprostřed Brna či Prahy …), můžete nasednout na kolo nebo si můžete vyzkoušet třeba koloběžky.

Máte firmu plnou drsných sportovců? Pošlete je přes hřeben na sněžnicích. Chcete to víc na pohodu? Zapojíme městskou hromadnou dopravu a kávičku doprostřed hry.

Myslíte si, že něco nejde? Zeptejte se. Zapojování neotřelých herních prvků nás vážně baví.

Zajímá mě to! Chci vědět víc.

Hráči a týmy

Je Cryptomania RACE pro vás?

Cryptomania RACE je vhodný pro firemní kolektivy zhruba od 20 osob. Horní limit téměř neexistuje. Máme zkušenost s realizací pro stovky hráčů, ale sníme o překonání šifrovacího rekordu 2100 osob z nekomerční hry TMOU 10. Standardně pracujeme s pětičlennými týmy, protože takto velký tým umí zapojit do hry efektivně všechny své členy.

Přemýšlíte o vhodnosti pro vaši firmu? Věk, pohlaví ani profese nerozhodují. Klíčovým faktorem je motivace hrát a užít si hru, která vyžaduje trochu přemýšlení, spolupráce a pár odšlapaných kilometrů.

Zajímá mě to! Chci vědět víc.