Netradiční teambuilding

Cryptomania RACE

Opravdová výzva. Závod napínavý až do samého konce. Tým. Strategie. Jeden úkol za druhým. Šifry, logické úkoly, hlavolamy. Lezení, voda, koloběžky, nebo jen pouhý přesun krásnou krajinou... Čas běží a den se krátí. A cíl je až za dalším kopcem... Na tuhle cestu nezapomenete.

Cryptomania RACE

Cryptomania RACE je týmovou lineární šifrovací hrou s prvky outdoorových či sportovních aktivit. Krok za krokem, od úkolu k úkolu budete prostupovat jak hrou, tak domluvenou herní trasou. Závod bude výzvou. Úkoly netriviální, ale rozhodně řešitelné při zapojení schopností všech členů týmu.

Motivace, týmová kreativita, sdílení nápadů, správná strategie i dobrý time management. Vše se počítá. Naše hry nevyhrávají týmy největších matematických mozků a už vůbec ne nejrychlejší běžci. Recept na úspěch bývá ukrytý spíše v dobré náladě a chuti vyřešit všechny překážky, na které narazíte.

Kdykoliv a kdekoliv

Závodit můžete uprostřed města nebo kdekoliv v přírodě. Společně najdeme optimální trasu, určíme její délku a připravíme úkoly přesně na míru vašim požadavkům. Navštívíme ty nejzajímavější místa a dovedeme všechny týmy do vámi zvoleného cíle. Kdo po cestě získá největší počet bodů? A kdo bude v cíli jako první? Na Cryptomania RACE si každopádně v programu vyhraďte 4 – 6 hodin času.

Chcete startovat přímo v kanceláři nebo spojit začátek s firemní poradou a navštívit nedaleký hrad? Ve dne, v noci za svitu čelovek, ve všední den i po nedělním obědě. Tři, dva, jedna, start! 

5 důvodů, proč si vybrat Cryptomania RACE

 1. Velmi intenzivní teambuildingový zážitek.
 2. Zajímavé autorské úkoly, které jinde nenajdete.
 3. Vychytaný online herní systém, který provede hrou.
 4. Zkušený lektorský tým na místě.
 5. Program v angličtině není problém.

Outdoorové závody nejsou jen o šifrách…

Pojďme to udělat ještě zajímavější. Do Cryptomania RACE často zapojujeme outdoorové herní prvky. Část trasy můžete absolvovat po vodě (třeba i uprostřed Brna či Prahy), můžete nasednout na kolo nebo si můžete vyzkoušet třeba koloběžky.

Máte firmu plnou drsných sportovců? Pošlete je přes hřeben na sněžnicích. Chcete to víc na pohodu? Zapojíme městskou hromadnou dopravu a kávičku doprostřed hry.

Myslíte si, že něco nejde? Zeptejte se. Zapojování neotřelých herních prvků nás vážně baví.

Je Cryptomania RACE pro vás?

Cryptomania RACE je vhodný pro firemní kolektivy zhruba od 20 osob. Horní limit téměř neexistuje. Máme zkušenost s realizací pro vyšší stovky hráčů, ale sníme o překonání šifrovacího rekordu 2.100 osob z desátého ročníku nekomerční šifrovací hry TMOU. Standardně pracujeme s pětičlennými týmy, protože takto velký tým umí zapojit do hry efektivně všechny své členy.

Přemýšlíte o vhodnosti pro vaši firmu? Věk, pohlaví ani profese nerozhodují. Klíčovým faktorem je motivace hrát a užít si hru, která vyžaduje trochu přemýšlení, spolupráce a pár odšlapaných kilometrů.

Chcete se s kolegy vydat na Cryptomania RACE?

Pokud vás program Cryptomania RACE zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Zbyškovi na +420 737 712 893 – rád poradí.

  Kdo na Cryptomania RACE může dát referenci?
  Logo ThermoFisher Scientific
  Logo qMiners
  Logo VR Group
  Logo Czech Games Edition
  Logo Oracle
  Logo Artin
  Chcete se podívat i na jiné programy?