Firemní akce

Cryptomania PUB

Pořádná porce šifer a logických úkolů v pohodlí vaší konferenční místnosti či oblíbené restaurace. Občerstvení je blízko, chytrá zábava zaručena. Naši instruktoři jsou pořád na blízku a při řešení hlavolamů, zašifrovaných textů a záhadných obrázků vás nenechají na holičkách.

Cryptomania PUB

Šifry přistanou přímo na vaše stole, nikam nechodíte, jen hrajete. Soustředíte se jen na luštění a svůj tým. A jen občas odvede vaši pozornost sklenka něčeho dobrého. Budete překvapeni, co všechno dokážete.

Máte skvělou zasedačku? Nebo oblíbenou restauraci, kde rádi trávíte čas? Cryptomania PUB je soutěžní šifrovací program, který realizujeme kdekoliv, kde je vám dobře. Přijedeme za vámi rádi i na vaši konferenci či firemní setkání.

Naší šifrovací indoorovou hrou vás s úsměvem provedeme od prezentace pravidel na začátku až po vyhlášení výsledků na samém konci. A rozhodně nezabereme celý večer, vše dokážeme zvládnout za dvě hodiny, takže zbude dostatek času i na skutečný večírek. Říkáte, že dvě hodiny nemáte (třeba v rámci konferenčního programu)? Ozvěte se. Poradíme si i s kratším formátem.

 

5 důvodů, proč si vybrat Cryptomania PUB

 1. Chytrá zábava jako součást vašeho večírku nebo konference.
 2. Zajímavé autorské úkoly, které jinde nenajdete.
 3. Vychytaný online herní systém.
 4. Zkušený lektorský tým, který umí pobavit i motivovat.
 5. Program v angličtině není problém.

Šifry a pití k tomu

Čtyři šifry k dispozici na startu. Čtyři herní linie různé obtížnosti. Lehká pro příjemný rozjezd, střední a těžká jako výzva. A k tomu bonus, který vás rozesměje, pobaví nebo ohromí. Celkem 16 propracovaných úkolů.

Luštit můžete na přeskáčku. Delegujte úkoly nebo pracujte společně a dejte dohromady všechny nápady (i ty šílené). Mluvte spolu, zapojte všechny členy týmu, analyzujte, pište, kreslete, objevujte. A zvítězíte.

Co si k tomu dáte? To je přece jen na vás. Občerství je blízko, ale pamatujte, že mozek je v tomto případě lepší jen rozehřát, nikoliv umrtvit.

Více než malé množství Cryptomanie

Objevte i další možnosti našich programů. Cryptomania je víc než chytrá zábava. Naše šifry a logické úlohy přitahují pozornost a  jsou přirozenou výzvou, která prověří schopnosti vašeho týmu.

Využijte šifer jako nástroje pro konkrétní rozvojový nebo marketingový účel. Představte svým klientům nový produkt, připomeňte zaměstnancům firemní vize nebo rozvíjejte jejich kreativní a týmový potenciál. 

Chcete si s kolegy zahrát Cryptomania PUB?

Pokud vás program Cryptomania PUB zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Zbyškovi na +420 737 712 893 – rád poradí.

  Kdo na Cryptomania PUB může dát referenci?
  Logo Apple
  Logo SAP
  Logo ČSOB
  Logo MSD
  Logo Volkswagen
  Logo Proficio
  Chcete se podívat i na jiné programy?