Šifrovací hry pro firmy

Cryptomania FUN

Mapa. Váš tým. Patnáct stanovišť a stodvacet minut. Kam se vydat na začátku? Těžká nebo lehká stanoviště? Šifry nebo raději týmové úkoly? Chůze. Běh. Slepá ulička a dalších pár ztracených minut. Nevadí. Ještě jednu šifru určitě stihnete... Týmová šifrovací hra, kde si svojí týmovou strategií sami určíte podobu hry.

Cryptomania FUN

Chytrá zábava a týmová strategie

Cryptomania FUN je týmovou šifrovací hrou, při které si hráči svou strategií sami nastavují vlastní podobu hry. Hráči si ze široké nabídky šifer a týmových úkolů volí, která stanoviště navštíví a jak dlouhou trasu urazí. Hra je díky tomu jedinečná pro každý ze soutěžních týmů.

Cryptomania FUN je skvělou možností jak vstoupit do světa šifrování a chytré zábavy. Hra má kratší časový formát a lze ji snadno přizpůsobit účastnické skupině, zvolenému prostředí i účelu. Od chytré zábavy po týmový rozvoj či poznání zajímavé lokality. 

Chcete se bavit, poznat centrum města nebo jen vyplnit chytrým programem čas mezi dvěma konferenčními bloky? Cryptomania FUN je herní formát, který svou variabilitou osloví každého. Kdo má chuť, víc luští, kdo chce, víc plní úkoly nebo podporuje ostatní členy týmu.

Přesuny mezi stanovišti jsou krátké a čas strávený nad úkoly převažuje nad chozením. Všichni jsou vtaženi do děje. Týmy musí plánovat a taktizovat, co všechno ještě stihnou. Ať už váš tým bude bojovat o vítězství v celé hře nebo si pohodovým tempem projdete nejbližší stanoviště, určitě vám hra zpříjemní firemní akci a možná dokonce luštění šifer zcela propadnete.

5 důvodů, proč si vybrat Cryptomania FUN

 1. Hra, kde si každý najde svoji roli.
 2. Zajímavé autorské úkoly, které jinde nenajdete.
 3. Ve městě, outdoor v terénu i v blízkém okolí hotelu.
 4. Vychytaný online herní systém, který provede hrou.
 5. Program v angličtině není problém.

Chytrá zábava

Šifry a logické úkoly jsou přirozené výzvy, netriviální úkoly určené dospělým lidem. Téměř bez výjimky u nich platí, že víc hlav víc ví. 

K vyluštění dobře připravené šifry spolu musí hráči v týmu efektivně komunikovat. Schopnost analyzovat šifru, kreativně přinášet vlastní nápady a být schopen navázat na myšlenky ostatních je nezbytnou součástí úspěšného hráče.

Procesy při luštění šifer lze snadno sledovat a herním týmům dávat zpětnou vazbu. Jedná se mimo jiné i o skvělý stavební kámen školení měkkých dovedností. Je na vás, zda chcete hru využít k zábavě nebo k rozvoji vašich kolegů.

Nápovědy, řešení i výsledky na dosah ruky

Herní systém Cryptomania vás bude provázet celou hrou. Na svém mobilu uvidíte pohodlně a přehledně seznam všech herních stanovišť. Systém vám rád prozradí bližší informace ke stanovišti, po kterém pátráte. A pokud si nebudete vědět rady, získáte lehce kdykoliv nápovědu nebo třeba i řešení, pokud se rozhodnete úkol přeskočit.

Hned jakmile dorazí poslední tým do cíle, umíme vám prozradit celkové výsledky. Prezentace s autorskými řešeními samozřejmě nemůže chybět, stejně tak jako vyhlášení těch nejlepších týmů.

Česky, anglicky. Umíme obojí.

Chcete s kolegy zažít Cryptomania FUN?

Pokud vás program Cryptomania FUN zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Zbyškovi na +420 737 712 893 – rád poradí.

  Kdo na Cryptomania FUN může dát referenci?
  Logo Oracle
  Logo Tescan
  Logo Home Credit International
  Logo Logex
  Logo Masarykova univerzita
  Logo Red Hat
  Chcete se podívat i na jiné programy?