Cryptomania PUB

Skleničku vína a pár šifer. Tým u jednoho stolu a čerstvé logické úkoly jako součást chutného
intelektuálního menu. Zábava. Luštění. Raut nedaleko. Nejlepší nápady přichází s plným žaludkem.
Cryptomania PUB - šifrovací hra se střechou nad hlavou a číšníkem za zády.
20 šifer
Přímo na stůl vašeho týmu
4 herní linie
Vyberte si! Máte na tu těžkou?
2 hodiny
Ideální čas na hru
1 moderátor
Který vás hrou provede.

Cryptomania PUB

Chytrá zábava v příjemném prostředí

Cryptomania PUB je indoorová týmová šifrovací hra. V pohodlí konferenční místnosti či oblíbené restaurace dostanete pořádnou porci šifer a logických úkolů rozdělených do několika herních sad dle obtížnosti. Sami si volíte svůj postup hrou. Ke strategickým rozhodnutím můžete použít i aktuální výsledky a statistiky úspěšnosti jednotlivých šifer, které moderátor živě promítá a komentuje.

Cryptomania PUB je chytrá zábava ve velice intenzivním balíčku. Šifry přistanou přímo na vaše stole, nikam nechodíte, jen hrajete. Soustředíte se jen na luštění a svůj tým. A jen občas odvede vaši pozornost sklenka něčeho dobrého. Budete překvapeni, co všechno dokážete.

Zajímá mě to! Chci vědět víc

V restauraci i ve vaší kanceláři

Proč PUB tentokrát není jen hospoda?

Máte skvělou zasedačku? Nebo oblíbenou restauraci, kde rádi trávíte čas? Cryptomania PUB je vhodná pro každé místo, kde je vám dobře. Přijedeme za vámi rádi i na vaši konferenci či firemní setkání.

Program zajistíme od počátku do konce. Od prezentace pravidel na začátku až po vyhlášení výsledků na samém konci. A rozhodně nezabereme celý večer, vše dokážeme zvládnout za dvě hodiny, takže zbude dostatek času i na skutečný večírek.

Zajímá mě to! Chci vědět víc

Šifry a alkohol

Vychutnejte kvalitní víno i pěknou šifru

Čtyři šifry k dispozici na startu. Čtyři herní linie různé obtížnosti. Lehká pro příjemný rozjezd, střední a těžká jako výzva. A k tomu bonus, který vás rozesměje, pobaví nebo ohromí.

Luštit můžete na přeskáčku. Delegujte úkoly nebo pracujte společně a dejte dohromady všechny nápady (i ty šílené). Mluvte spolu, zapojte všechny členy týmu, analyzujte, pište, kreslete, objevujte. A zvítězíte.

Co si k tomu dáte? To je přece jen na vás. Víno, pivo, limonádu, čaj, rum, bum ...

Zajímá mě to! Chci vědět víc

Více než malé množství Cryptomanie

Rozvoj, marketing i firemní vize

Využijte potenciál Cryptomanie naplno. Více než k pouhé zábavě. Naše šifry a logické úlohy přitahují pozornost, jsou výzvou, nestrukturovaným problémem, který dává prostor fantazii a rozvíjí kreativitu.

Dejte příležitost originalitě. Využijte šifer jako nástroje pro konkrétní účel. Představte svým klientům nový produkt, připomeňte zaměstnancům firemní vize nebo rozvíjejte jejich kreativní a týmový potenciál. Využijte hravost a chytrou zábavu Cryptomania.

Zajímá mě to! Chci vědět víc