Cryptomania FUN

Mapa. Váš tým. Patnáct stanovišť a stodvacet minut. Kam se vydat na začátku?
Těžká nebo lehká stanoviště? Šifry nebo raději týmové úkoly? Chůze. Běh.
Slepá ulička a dalších pár ztracených minut. Nevadí. Ještě jednu šifru určitě stihnete...
5 osob v týmu
Zvládnete to společně?
2-4 hodiny
ideální na odpoledne
1 mapa
zvolte si svůj průchod hrou
Nekonečně možností
Kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv.

Cryptomania FUN

Chytrá zábava a týmová strategie

Cryptomania FUN je týmovou šifrovací hrou, při které si hráči svou strategií sami nastavují vlastní podobu hry. Hráči si z široké nabídky šifer a týmových úkolů volí, která stanoviště navštíví a jak dlouhou trasu urazí. Hra je díky tomu jedinečná pro každý ze soutěžních týmů.

Cryptomania FUN je skvělou možností jak vstoupit do světa šifrování a chytré zábavy. Hra má kratší časový formát a lze ji snadno přizpůsobit účastnické skupině, zvolenému prostředí i účelu. Od chytré zábavy po týmový rozvoj či poznání zajímavé lokality. Hrajte, luštěte a bavte se chytře.

Zajímá mě to! Chci vědět víc.

Nekonečně herních variant

Bavte se chytře

Chcete se bavit, poznat centrum města nebo jen vyplnit chytrým programem čas mezi dvěma konferenčními bloky? Pak je hra Cryptomania FUN přesně pro vás. Jde o herní formát, který svou variabilitou osloví každého. Kdo má chuť víc luští, kdo chce, víc plní úkoly nebo podporuje ostatní členy týmu.

Přesuny mezi stanovišti jsou krátké a čas strávený nad úkoly převažuje nad chozením. Všichni jsou vtaženi do děje. Týmy musí plánovat a taktizovat co všechno ještě stihnou. Anebo naopak najdou pár pěkných šifer a snaží se je vyřešit nad sklenicí dobrého pití.

Cryptomania FUN si užijí opravdu všichni.

Zajímá mě to! Chci vědět víc.

Chytrá zábava

Učte se, rozvíjejte nebo přitáhněte pozornost

Šifry a logické úkoly jsou přirozené výzvy. Netriviální úkoly určené dospělým lidem. Téměř bez výjimky u nich platí, že víc hlav víc ví. A synergický efekt (1+1=3) pracuje na plné obrátky. Touha vyřešit záhadu a překonat překážku je totiž vlastní nám všem.

K vyluštění dobře připravené šifry spolu musí hráči v týmu efektivně komunikovat. Schopnost analyzovat šifru, kreativně přinášet vlastní nápady a být schopen navázat na myšlenky ostatních je nezbytnou součástí úspěšného hráče.

Procesy při luštění šifer lze snadno sledovat a herním týmům dávat zpětnou vazbu. Jedná se mimo jiné i o skvělý stavební kámen školení měkkých dovedností. Je na vás, zda chcete hru využít k zábavě nebo k rozvoji vašich kolegů.

Zajímá mě to! Chci vědět víc.

Herní systém Cryptomania

Nápovědy, řešení i výsledky na dosah ruky

Herní systém Cryptomania vás bude provázet celou hrou. Na svém mobilu uvidíte pohodlně a přehledně seznam všech herních stanovišť. Systém vám rád prozradí bližší informace ke stanovišti, po kterém pátráte. A pokud si nebudete vědět rady, získáte lehce kdykoliv nápovědu nebo třeba i řešení, pokud se rozhodnete úkol přeskočit.

Hned jakmile dorazí poslední tým do cíle, umíme vám prozradit celkové výsledky. Prezentace s autorskými řešeními samozřejmě nemůže chybět, stejně tak jako vyhlášení těch nejlepších týmů.

Česky, anglicky. Umíme obojí.

Zajímá mě to! Chci vědět víc.