Šifrovací hry pro školy

Slevy pro školy a další nabídka

Pro školy, neziskové organizace a zájmové kolektivy máme připravenou speciální nabídku na všechny naše hry, tedy jak venkovní, tak online. Jsme totiž rádi, když se naše hry hrají a sami víme, jaký mají šifry potenciál. Tak neváhejte a pojďte se podívat, co pro vás máme připraveno!

Slevy pro školy a další nabídka

Vyberte si z našich her

Cryptomania má v nabídce více jak 20 šifrovacích her. Můžete vybírat z venkovních her, online her či z her v angličtině. Je jen na vás, kterou variantu zvolíte. Věříme, že si najdete to, co vám sedne k vaší činnosti či tématům.

Naše nabídka 

V rámci speciální a časově omezené akce pro neziskové organizace a školy vám nabízíme možnost zakoupit pro vaše potřeby šifrovací hry pro veřejnost z naší produkce Cryptomania se speciální slevou 40 %.

Níže najdete podmínky využití slevy a na co konkrétně je možné ji využít.

Cryptomania s.r.o. si vyhrazuje právo tuto slevovou akci kdykoliv ukončit nebo omezit počet her, které je možné zakoupit jedním subjektem.

Podmínky využití slevy a jak hry objednat

Oprávněným kupujícím je:

 • základní škola,
 • střední škola,
 • gymnázium,
 • nestátní nezisková organizace,
 • a obecně jakákoliv organizace pracující nekomerčně s mládeží (centra volného času, sportovní kluby apod.).

Pokud do některé z těchto kategorií nespadáte a máte pocit, že bychom vás na seznam měli zařadit, napište nám na pilatova@cryptomania.cz a my to zvážíme.

Sleva se vztahuje pouze na šifrovací hry pro veřejnost z naší produkce (tedy hry, které vydáváme samostatně jako Cryptomania).

Slevu tedy nelze mimo jiné uplatnit na:

 • hry vydané společností DINO (šifry Emila Holuba, šifry hradu Zvíkova),
 • hry určené přímo do výuky,
 • knihy,
 • trička Cryptomania,
 • poštovné.

Škola či organizace se nákupem hry za speciální slevněnou cenu v rámci této akce zavazuje zveřejnit na svých webových stránkách, sociálních sítích či jiným vhodným způsobem krátkou zprávu o odehrání této hry a to včetně odkazu na webové stránky www.cryptomania.cz.

Jak si to představujeme? Může to být reportáž z hraní na vašich webových stránkách, zmínka na Facebooku či fotka na Instagramu, nebo cokoliv dalšího, co vás napadne a bude to adekvátní k smyslu této podmínky – dát vědět o hrách Cryptomania.

 

 1. Napište email na mackova@cryptomania.cz s těmito informacemi:
  • Druh a počet her, o které máte zájem.
  • Preferovanou formu jejich doručení (sami si je vytisknete, vyzvednete si je na startu, chcete je poslat předem poštou).
  • Jméno kontaktní osoby a její telefonní číslo.
  • Preferovaný druh platby (kartou v e-shopu nebo převodem oproti faktuře).
  • Fakturační údaje vaší organizace, pokud potřebujete fakturu.
 2. Následně podle domluvy uhraďte fakturu či zaplaťte hry v eshopu.
 3. Podle vámi zvoleného způsobu dopravy si hry buď vytisknete, vyzvednete si je na startu nebo budete očekávat balíček, který odešleme obratem po platbě.

­ 


Které hry zvolit?

Jakou hru z naší nabídky zvolíte je už čistě na vás.

 • Chcete vytáhnout děti ven a užít si s nimi procházku po Praze či Brně? Zvolte nějakou z našich venkovních her.
 • Chcete s dětmi luštit ve třídě? Vybírejte z rodinných či lehkých online her.
 • Některé z her jsou dostupné i v angličtině, což vám dává možnost je využít buď s cizinci nebo pro upevnění angličtiny a nutnost pochopení i přemýšlení v tomto jazyce.

Nezapomeňte se podívat i na nabídku her určených přímo do výuky. Na tyto hry se sice nevztahuje možnost slevy, nicméně jsme se snažili jejich cenu srazit tak, aby žádná sleva potřeba nebyla a hry i tak byly pro školy finančně dostupné.

Níže pro vás máme pár doporučení ohledně našich her, zejména s ohledem na věk a obtížnost.

Online hry

Děti od 10 let se v týmu neztratí, ale budou potřebovat starší parťáky, kteří je občas dokážou navést. Je pro ně vhodná především hra Sedm klíčů.

Děti od 12 let se mohou úspěšně zapojit do řešení her Ve stínu černé vrány, Případ jablka sváru, Obrazy Josefa Temperníka nebo Záhady pražských Amazonek.

Středoškoláci mohou navíc úspěšně vyřešit i hru Loupež po telefonu.

Hry před Před pikolou za pikolou a Příběh Enigmy doporučujeme pro jejich obtížnost pouze jako výzvu pro týmy dospělých.

Venkovní hry

V Brně doporučujeme jednoznačně Statečné Brno. Jedná se o lehkou hru s odlehčeným příběhem, který provede hráče místy a pověstmi vázajícími se k dobývání Brna švédskými vojsky během Třicetileté války.

V Praze doporučujeme Šeptající javor – lehkou hru s příběhem z pera Vojtěcha Matochy navazující na úspěšnou knižní sérii Prašina, či novinku Kazí Teta Libuši? (bude dostupná od května 2023), která provede hráče po Vyšehradě a vtipně připomene staré české pověsti.

Co dalšího nabízíme pro školy?