Šifrovací hry pro firmy

Cryptomania Virtual Worlds

Vstupte do fantastického světa. Rozhýbejte svého avatara, projděte se (nebo dokonce proleťte) celý světem. A hned poté můžete sestavit tým a odhalit všechna tajemství, která jsme pro vás do tohoto světa umístili.

Cryptomania Virtual Worlds

Držíme se trendů

Současná situace sice nenahrává velkým eventům se stovkami účastníků. My se s tím však nehodláme smířit! Spojili jsme síly s mladým českým StartUpem Confer-O-Matic, který vyvinul unikátní prostředí pro pořádání virtuálních konferencí a velkých virtuálních eventů.

Jejich cílem bylo, aby lidé mohli navštívit reálnou konferenci, jen ve 3D. Účastníci tak můžou volně chodit po 3D světě, můžou spolu mluvit či si psát (soukromě i ve skupinkách), probrat novinky u stánků firem, zajít na streamovanou video přednášku a pak diskutovat s přednášejícím. Nejedná se tak jen o další “Meet” či “ZOOM”, ale o simulaci skutečné konference s velkým počtem návštěvníků.

Celý nový svět

Vždycky se snažíme být v obraze a nezaspat. Možnost zcela zcela nového typu akce nás velmi zaujala, spolupráce s Confer-O-Maticem vyústila na velkém vánočním večírku, kde jsme v jednom z jejich světů mohli uvést naši první skutečně virtuální šifrovací hru. Dle referencí samotných hráčů to byl velký úspěch a od té doby jen vymýšlíme, co dalšího bychom do virtuálních světů mohli dostat.

Tak se přijďte podívat, co jsme vymysleli!

Cryptomania Virtual Worlds je vhodná spíše pro větší celofiremní setkání. 

5 bodů proč si vybrat
Cryptomania Virtual Worlds

 • Celý nový svět na objevování.
 • Šifry připravené na míru vašim zkušenostem a potřebám.
 • Ideální pro velké celofiremní setkání.
 • Naši instruktoři jsou k dispozici a připraveni pomoci.
 • Hra v češtině nebo v angličtině.
Chcete se podívat do Cryptomania Virtual Worlds?

Pokud vás program Cryptomania Virtual Worlds zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Zbyškovi na +420 737 712 893 – rád poradí.

  Kdo na Cryptomania Virtual Worlds může dát referenci?
  Logo Avast
  Podívejte se na naše další online programy