Šifrovací hry pro firmy

Cryptomania Online 60′

Potřebujete oživit firemní online setkání, vylepšit týmovou schůzku nebo propojit kolegy po celém světě? Rychlá a dynamická hra na šedesát minut je přesně to, co hledáte.

Cryptomania Online 60′

Hrajte tam, kde je vám dobře

Cryptomania Online 60’ je hodinová týmová šifrovací hra, kterou si zahrajete z pohodlí vaší pracovní židle, ať už na ní sedíte v kanceláři nebo doma. Jedná se o soutěž malých týmů (3-5 osob), které spolu mohou být v jedné kanceláři, ale stejně tak dobře mohou hrát a potkat se pouze online. Počet zapojených soutěžních týmů je v podstatě neomezený. 

Tři patra herní pyramidy

Před samotnou hrou proběhne rozdělení účastníků do týmů. Hra začíná prezentací ve společné online místnosti. Komunikační platformu si zvolíte sami. My dodáme webový herní systém a zkušené instruktory, kteří se budou věnovat herním týmům po celou dobu programu.

Schéma samotné hry  má tvar pomyslné pyramidy. Spodní patro tvoří lehké šifry, druhé patro středně těžké šifry a nejvyšší patro ty nejobtížnější úkoly. Každá vyřešená šifra přináší týmu body, ty z vyšších pater jsou samozřejmě hodnotnější. 

Po uplynutí šedesáti minutového limitu se hráči setkají zpět v hlavní místnosti k prezentaci autorských řešení a vyhlášení výsledků.

 

5 bodů proč
Cryptomania Online 60′

 • Výběr komunikační platformy je na vás, ale s organizací vám rádi pomůžeme.
 • Šifry připravené na míru vašim zkušenostem a potřebám.
 • Rychlá dynamická hra na jednu hodinu.
 • Týmy navštěvují a podporují naši instruktoři.
 • Hra v češtině nebo v angličtině.

Šifry přesně pro vás

Každou sadu šifer ladíme na míru přesně účastnické skupině. V Cryptomania Online 60’ potkáte šifry různé obtížnosti, ale jejich řešení vám nezabere více, než pár minut času, takže jich každý tým zvládne projít  během hry několik. 

Máte pocit, že nechcete jen koukat do počítače? Můžeme vám šifry připravit i ve fyzické podobě. Buď vám dáme k dispozici materiály pro tisk nebo může každý účastník dostat svou obálku se šiframi od nás (samozřejmě zalepenou). Tahle možnost nám pak dává i prostor pro větší rozmanitost úkolů. Myslíte si, že šifra na papíře se musí luštit jen s tužkou? Ukážeme vám, že tomu tak není!

Chcete si s kolegy zahrát Online 60′?

Pokud vás program Cryptomania Online 60′ zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Zbyškovi na +420 737 712 893 – rád poradí.

  Kdo na Cryptomania Online 60′ může dát referenci?
  Logo Google
  Logo GoodData
  Logo Accenture
  Logo Nestlé
  Logo Conteg
  Logo KBC
  Podívejte se na naše další online programy