Šifrovací hry pro firmy

Cryptomania Online PUB

Nemůžete se s kolegy setkat osobně? Nevadí – pojďte prožít šifrovací dobrodružství v online světě. Technologie dávají možnosti potkat se téměř naživo i přesto, že sedíte v různých koutech světa. Vyměňte svoji virtuální zasedačku za virtuální klub a zažijte spolu pořádné dobrodružství. Sedadla jsou připravena: Brno, Praha, Londýn…

Cryptomania Online PUB

Hrajte tam, kde je vám dobře

Cryptomania Online PUB je týmová šifrovací hra na dálku, jednoduše virtuální teambuildingové setkání odkudkoliv. Jde o soutěž malých týmů (3-5 osob), které spolu mohou být v jedné kanceláři, ale stejně tak dobře mohou hrát a potkat se pouze online. Počet zapojených soutěžních týmů je v podstatě neomezený. Časovou dotaci na čistou hru doporučujeme 120 minut (herní dobu je možné upravit podle domluvy).

 

Trochu jiné dobrodružství

Před samotnou hrou proběhne rozdělení účastníků do týmů. Hra začíná prezentací ve společné online místnosti. Komunikační platformu si zvolíte sami. My dodáme webový herní systém a zkušené instruktory, kteří se budou věnovat herním týmům po celou dobu programu. V průběhu hry pracuje každý tým ve své online místnosti.

Herní systém obsahuje čtyři herní linie různé obtížnosti: lehkou pro zahřátí, středně těžkou, těžkou a bonusovou., kam řadíme šifry tzv. za odměnu (veselé, vtipné, extra nápadité, překvapivé). Každá linie má odpovídající bodové ohodnocení. Po vyřešení šifry z jedné linie se otevře další. Tým tak má v každém okamžiku hry k dispozici několik šifer různých obtížností a je jen na něm, jakou strategii zvolí. Je výhodnější postupovat popořadě nebo se vrhnout rovnou na těžké?

Po uplynutí časového limitu proběhne prezentace autorských řešení šifer a vyhlášení výsledků.

5 bodů proč si vybrat
Cryptomania Online PUB

 • Výběr komunikační platformy je na vás, ale s organizací vám rádi pomůžeme.
 • Šifry připravené na míru vašim zkušenostem a potřebám.
 • Možnost fyzických materiálů a větší variability šifer.
 • Promyšlená zábava na dvě hodiny a klidně i déle.
 • Týmy navštěvují a podporují naši instruktoři.

Šifry na míru přesně pro vás

Každou sadu šifer ladíme na míru přesně účastnické skupině. Při přípravě domluvíme obtížnost úkolů podle zkušeností účastníků, druh šifer a celkové vyznění hry tak, aby to bavilo přesně vaše kolegy či klienty.

Máte pocit, že nechcete jen koukat do počítače? Můžeme vám šifry připravit i ve fyzické podobě. Buď vám dáme k dispozici materiály pro tisk nebo může každý účastník dostat svou obálku se šiframi od nás (samozřejmě zalepenou). Tahle možnost nám pak dává i prostor pro větší rozmanitost úkolů. Nebo si snad myslíte, že šifra na papíře se musí luštit jen s tužkou? Ukážeme vám, že tomu tak není!

Chcete s kolegy zažít Cryptomania Online PUB?

Pokud vás program Cryptomania Online PUB zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Zbyškovi na +420 737 712 893 – rád poradí.

  Kdo na Cryptomania Online PUB může dát referenci?
  Logo IBM
  Logo GoodData
  Logo ČSOB
  Logo KB pojišťovna
  Logo Diebold Nixdorf
  Logo WeDigital
  Podívejte se na naše další online programy