Firemní kurzy

Ukázková firemní hra 8. 4. 2021

Zaujaly vás naše online firemní programy a chtěli byste si je vyzkoušet? V takovém případě přijměte pozvání na 60 minutové soupeření v luštění šifer a logických úloh. 8. dubna vám rádi ukážeme hru Cryptomania Online 60'. Hra je určena pro tří až pětičlenné firemní týmy (každý člen týmu může hrát u svého počítače).

Ukázková firemní hra 8. 4. 2021

Jak vypadá Cryptomania Online 60′

Jedná se o napínavou šifrovací hru připravenou tak, aby členové týmu mohli být na různých místech. Hráči během hry využívají online herní systém Cryptomania, ve kterém jsou pro ně připraveny zadání, případné nápovědy a také do něj vkládají správná řešení jednotlivých úloh. Během hry využívají předem připraveného komunikačního kanálu k domluvě na efektivním postupu, sdílení nápadů a jakékoliv další potřebné komunikaci apod.

Základní informace o hře

Těšit se můžete na desítku autorských šifer a herní schéma ve tvaru pyramidy. Dokážete se dostat až na samotný vrchol k nejtěžším úkolům s nejvyšší bodovou hodnotou? Postup do vyššího patra je vždy podmíněn vyřešením předem daného množství šifer z patra aktuálního (např. 3 ze 4). Tento herní princip je výhodný pro kratší kurzy, kde hráče automaticky vede vzrůstající obtížností šifer. Více informací o tomto typu programu můžete najít na stránce Cryptomania Online 60′.

Zaujali jsme vás? Tak na nic nečekejte a přihlaste se! Těšíme se na setkání s vámi.

Tým Cryptomania

Proč používáme šifry a logické úkoly?

Jedná se o logické úkoly, které jsou otestovány a nastaveny tak, aby při týmovém řešení byly zvládnutelné i lidmi bez předchozí šifrovací zkušenosti. Princip našich šifer nevyžaduje znalost žádných specifických kódovacích technik – vše co je potřeba je schopnost kreativního řešení problémů. Šifry jsou zároveň výzvou, tzn. je potřeba se s nimi chvilku „trápit“, než prozradí heslo, které se v nich ukrývá. Každou sadu šifer vytváříme tak, aby dostali příležitost jednotliví členové týmu s různými zkušenostmi a různými pohledy na řešení problému. Důležitá je trpělivost, občas až trochu zarputilosti k překonávání drobných neúspěchů, týmová kreativita a schopnost podívat se na problém z jiného úhlu a nejet stále jen v zajetých kolejích.

K plnění úkolů je nutná spolupráce členů týmu, čímž dochází k jejich vzájemnému seznámení a poznání v nezvyklých situacích.

Jdete do toho?

Pokud vás láká vyzkoušet si online šifrovací hru Cryptomania Online 60′, dejte nám o tom vědět prostřednictvím formuláře níže. A pokud nemáte rádi formuláře, kontaktujte rovnou Luďka na +420 720 737 390, či emailu  hrncir@cryptomania.cz. Rád vám zodpoví jakékoliv případné otázky.

    Podívejte se na naši nabídku online kurzů