Netradiční teambuilding

Industrialium

Industrialium je šifrovací hra podkreslená příběhem, který se odehrává v podzemních prostorách Staré čistírny odpadních vod v pražské Bubenči. Přivítají vás cihlové chodby industriálního chrámu a úkoly hodné geniálních českých vynálezců.

Industrialium

Firemní kurz s příběhem

Psala se první léta po velké válce a čistička dnem i nocí pracovala ve prospěch obyvatel hlavního města nové Československé republiky. S novou republikou přišlo i nové vedení čističky a byla provedena inventura veškerého vybavení. Všechno bylo spočítáno, vyčištěno a důkladně zaevidováno. Ke každému kusu vybavení byl dopsán účel a využití. S výjimkou jediného předmětu.

Pod starým pracovním stolem nalezli zaměstnanci ke svému překvapení desku osazenou kolíky a provrtanou různými dírami. Deska neměla žádný zjevný účel. Nepatřila k žádné části strojového vybavení. Nikdo si nevzpomínal k čemu by mohla sloužit. Nebo to alespoň nikdo nepřiznal…

Kdy, kdo a jak může vstoupit do podzemí?

Hra je určena pro skupinu alespoň deseti dospělých. Připravena je především pro firemní kolektivy, ale užije si ji i větší skupina kamarádů. Vždy pracujeme s tří až pětičlennými týmy, které soutěží mezi sebou o co nejrychlejší dokončení hry s nejlepším bodovým výsledkem. V podzemí se může pohybovat najednou maximálně 30 osob. V případě větších skupin se prostřídáte v podzemí a zároveň zažijete další dobrodružství na povrchu.

Na začátku vás uvedeme do příběhu, vysvětlíme vám pravidla a vyšleme vás prozkoumávat herní území. Průvodcem vám bude kostýmovaný instruktor (zaměstnance čističky z počátku 20.století). 

Stará čistírna odpadních vod v Praze – Bubenči

Stojí schovaná nad řekou na severním okraji Prahy. Zpočátku nepostradatelná, později zapomenutá či chátrající a dnes znovu probuzená k životu. V každém čase tajuplná a unikátní. Zadumaná cihlová dáma z minulého století. Již zdaleka dobře rozpoznatelná díky dvojici komínů. 

Vzhledem zvenku spíše katedrála, než průmyslová budova. A uvnitř architektonický poklad. Ladné křivky pečlivě poskládaných chodeb, doplňuje krása řemeslně dokonalého strojového vybavení. Člověk nemusí být strojním inženýrem, aby mohl obdivovat krásu koleček, vozíků, pojezdů, trubek a páček. A že snad díky svému účelu kdysi lehce zaváněla? Komu by to u takové krásky mohlo vadit.

Naši hru můžeme klidně připodobnit k únikovým místnostem, ale…

 • u nás budete spíše pronikat do tajemství než odněkud unikat,
 • hrát nebudete proti hře, ale především proti dalším týmům,
 • počet hráčů je variabilní (nejste omezeni obvyklou pěticí hráčů),
 • slibujeme, že to bude nejen zábava, ale i opravdová výzva. Zvládnete to? 

Chcete s kolegy zažít INDUSTRIALIUM?

Pokud vás program INDUSTRIALIUM zaujal, dejte nám o tom vědět. Rádi pro vás napíšeme nabídku či odpovíme na vaše dotazy. A pokud nemáte rádi formuláře, zavolejte rovnou Luďkovi na +420 720 737 390 – rád poradí.

  Kdo na INDUSTRIALIUM může dát referenci?
  Logo PP&M
  Logo ComSource
  Logo Dáme jídlo
  Logo Nubium Development SE
  Logo Easy Software
  Chcete se podívat i na jiné programy?