Novinky o hrách

30.6.2022

Zážitkový zoo bus a případ Tajemného deníku

V Brně se tyto letní prázdniny budou dít věci! Spolu s Malou tvůrčí skupinou kolem Adama Vodičky jsme pro brněnskou zoo vytvořili jedinečný a neopakovatelný zážitek. Pojďte nastoupit do zážitkového zoo busu, zjistit, co mají společného včely, lachtan a cestování časem a pomozte zabránit konci civilizace!

Zážitkový zoo bus a případ Tajemného deníku

Jízda speciálním autobusem a návštěva Zoo Brno se promění v napínavou a vtipnou detektivku, pátrající po hlubších zákonech přírody. Inspirací pro celý zážitek je osobnost G. J. Mendela. Jeho zvídavost, schopnost pozorovat věci kolem sebe a dávat je do souvislostí. 

Zážitkový zoo bus vyjíždí z brněnského Svoboďáku každý prázdninový den v 9:30, jízdenku si ale kupte dopředu a platí – kdo dřív přijde, ten dřív jede.

Během cesty do zoo se určitě nudit nebudete a zažijete nejedno překvapení. V zoo vás pak čeká šifrovací hra z naší dílny (více praktických informací najdete na našem webu). A když vyřešíte všechny úkoly a záhady, máte po zbytek dne k objevování celou zoo.

Chcete hrát?

Vyberte si termín a kupte vstupenku v rezervačním systému brněnské zoo.

Akce je cílená na dvojici jeden rodič (prarodič, teta, strýc, starší sourozenec, kmotr, apod.) a jedno dítě (ve věku 7–14 let). Možná vám to přijde nešikovné? Ale ruku na srdce, zvlášť vy, kteří máte dětí víc, kdy jste si naposledy dopřáli čas opravdu věnovaný jen jeden druhému? Sami jsme rodiče a tak víme, že tyhle příležitosti jsou vzácné, ale následná radost pak přetrvává ještě dlouho!

Doufáme, že jsme vás dostatečně nalákali a vy už nyní hledáte volný den v kalendáři! Slibujeme, že opravdu litovat nebudete…

Mohlo by vás zajímat
Zašifrovaná zaklínadla
Zašifrovaná zaklínadla

Milujete náš Šifrovací adventní kalendář? Tak toto je jeho letní varianta…
Dveře kouzelnické školy se prudce zabouchly. Za tvými zády. Nebyl to vyhazov, ale prostě jen další zkouška. Dobrodružství ve světě plném příšer i neuvěřitelných zážitků. Ale také plné obtížných úkolů, kouzel či zašifrovaných zaklínadel. Je čas vyrazit.

Se Sedmičkou do Trojské kotliny
Se Sedmičkou do Trojské kotliny

Výlet se šiframi okolo Vltavy? Na kole, na koloběžce nebo i pěšky. Vyrazte s námi a s MČ Praha 7 na výpravu Trojskou kotlinou.

Vyrazte s námi na Kamenku
Vyrazte s námi na Kamenku

Naše domovské Brno jsme v posledních letech trochu zanedbávali, co se týká nových her. Poslední vydanou hrou zde byl před lety Moravský Manchester a loni jsme alespoň řádně upravili naši první hru o dobývání Brna švédskou armádou. Teď ale přichází úplná novinka – Lišáci z Kamenky!