Novinky o hrách

Zážitkový zoo bus a případ Tajemného deníku

V Brně se tyto letní prázdniny budou dít věci! Spolu s Malou tvůrčí skupinou kolem Adama Vodičky jsme pro brněnskou zoo vytvořili jedinečný a neopakovatelný zážitek. Pojďte nastoupit do zážitkového zoo busu, zjistit, co mají společného včely, lachtan a cestování časem a pomozte zabránit konci civilizace!

Zážitkový zoo bus a případ Tajemného deníku

Jízda speciálním autobusem a návštěva Zoo Brno se promění v napínavou a vtipnou detektivku, pátrající po hlubších zákonech přírody. Inspirací pro celý zážitek je osobnost G. J. Mendela. Jeho zvídavost, schopnost pozorovat věci kolem sebe a dávat je do souvislostí. 

Zážitkový zoo bus vyjíždí z brněnského Svoboďáku každý prázdninový den v 9:30, jízdenku si ale kupte dopředu a platí – kdo dřív přijde, ten dřív jede.

Během cesty do zoo se určitě nudit nebudete a zažijete nejedno překvapení. V zoo vás pak čeká šifrovací hra z naší dílny (více praktických informací najdete na našem webu). A když vyřešíte všechny úkoly a záhady, máte po zbytek dne k objevování celou zoo.

Chcete hrát?

Vyberte si termín a kupte vstupenku v rezervačním systému brněnské zoo.

Akce je cílená na dvojici jeden rodič (prarodič, teta, strýc, starší sourozenec, kmotr, apod.) a jedno dítě (ve věku 7–14 let). Možná vám to přijde nešikovné? Ale ruku na srdce, zvlášť vy, kteří máte dětí víc, kdy jste si naposledy dopřáli čas opravdu věnovaný jen jeden druhému? Sami jsme rodiče a tak víme, že tyhle příležitosti jsou vzácné, ale následná radost pak přetrvává ještě dlouho!

Doufáme, že jsme vás dostatečně nalákali a vy už nyní hledáte volný den v kalendáři! Slibujeme, že opravdu litovat nebudete…

Mohlo by vás zajímat
Proboha, je to plné hvězd!
Proboha, je to plné hvězd!

Až oči přechází, z tolika barev, co? Nenechte se zmást, buďte hvězda, to dáte! Vyluštíte hvězdnou šifru hned nebo až za několik světelných let?

Nová nabídka šifrovacích her pro školy
Nová nabídka šifrovacích her pro školy

Přinášíme do vašich tříd, sboroven a kluboven několik možností, jak jednotlivě i týmově šifrovat. Pojďte se bavit, objevovat nové herní principy nebo pátrat po záhadách každého úkolu či celé sady šifer. Už jste viděli naše nové Úkoly učitele Vodičky?

Korálky
Korálky

Říká se, že dny jsou jako korálky navlečené na niť našeho života. A zvlášť v tomhle jarním období, jsou některé dny už krásné, jasné a slunečné a jiné zase ještě tmavé a upršené. Pojďte si ty upršené projasnit alespoň naší korálkovou šifrou.