Z kanceláře

21.9.2021

Šampioni z limitky

Ve spolupráci s Komerční bankou a Mastercard jsme spustili novou hru Šampioni z limitky. Pět unikátních soch bylo v noci na 20. 9. 2021 odcizeno z Óbejváku na pražském Chodově. Jsou to šampioni, které znáte z limitky od Komerční banky a Mastercard. Za nalezení každého z nich je vypsána odměna 100 000 Kč!

Šampioni z limitky

Co vás čeká?

Vydejte se po jejich stopě, klidně sami nebo v partě až 5 kámošů!

Před vámi jsou tři týdny plné online šifer. Co týden, to level – a na konci každého z nich se dozvíte zásadní indicii. Indicii, která vám prozradí, kdy a kde to celé skončí.

A kde to skončí?

Týmy, které úspěšně projdou online částí, se utkají v reálném světě. Pět měst po celé České republice bude kulisou pro závěrečnou hru o nalezení soch šampionů. A kdo dorazí k soše šampiona jako první, vyhrává 100 000 Kč!

Lze najít všechny sochy?

Pokud chcete, můžete svůj tým rozdělit a zúčastnit se všech pěti pátrání na všech pěti místech. Myslete ovšem na to, že víc hlav víc ví a tentokrát půjde o čas.

 

O co se hraje?

Kromě hlavní výhry 5 x 100 000 Kč máme připravené i další odměny pro vybrané pátrače. Losovat budeme v několika kolech o následující ceny:

  • 10× poukázka na 1 000 Kč na realgeek.cz za úspěšné dokončení 1. levelu
  • 10× poukázka na 1 500 Kč do gamlery.cz za úspěšné dokončení 2. levelu
  • 10× poukázka 2 000 Kč do Comics Point za úspěšné dokončení 3. levelu
  • 10× poukázka 3 000 Kč na výrobky a příslušenství ASUS za účast na finále v reálném světě

 

Přidejte se kdykoliv! Rozhoduje poslední vteřina

Do pátrání se připojte klidně až na poslední chvíli. Čím dřív ovšem začnete, tím víc času na luštění online šifer budete mít!  

Zaregistrujte svůj tým a vyrazte do hry!

Proč je dobré být s šampiony?

Šampiony z limitované edice platebních karet League of Legends Esport od Komerční banky a Mastercard můžete mít ve své peněžence i vy.

Kromě karty s cool designem získáte i výhody a odměny, které umí zajistit jen šampioni z limitek. Teď s limitkou například máte 10% slevu na vybrané herní výrobky ASUS ROG.