Luštěte s námi

16.12.2023

PF 2024

Oslavte s námi Nový rok v duchu mayské kultury kdesi na Yucatánu. Můžete si tam zaletět nebo si zahrajte naši hru Návrat Nefritového hada a užijte si k tomu chutnou zašifrovanou hostinu.

PF 2024

Poslední předvánoční šifra bude ještě jednou motivována naší letošní šifrovací novinkou, hrou Návrat Nefritového hada.

Vaše vánoční večeře bude asi tradičnější, ale mezi pečením cukroví a balením dárků, si můžete užít také tu naši Slavnostní hostinu.

Heslo, které vám vyjde z této šifry je zároveň slevový kód. V našem e-shopu vám zařídí -10 % NA VEŠKERÉ HRY z naší produkce.

Tentokrát ani trochu nenapovíme. Snažte se, máte celé vánoce!

Tentokrát ani trochu nenapovíme. Snažte se, máte celé vánoce!

Aktuálně z Cryptomania
Vyrazte s námi na Kamenku
Vyrazte s námi na Kamenku

Naše domovské Brno jsme v posledních letech trochu zanedbávali, co se týká nových her. Poslední vydanou hrou zde byl před lety Moravský Manchester a loni jsme alespoň řádně upravili naši první hru o dobývání Brna švédskou armádou. Teď ale přichází úplná novinka – Lišáci z Kamenky!

Lišácká šifra
Lišácká šifra

Tohle město teď máme prochozené křížem krážem. Plánujeme tu totiž novou hru Lišáci z Kamenky. Schválně jestli poznáte, které to je. Jen pozor, ať vás na té virtuální procházce nepřejede šalina.

Připravujeme v roce 2024
Připravujeme v roce 2024

Rok 2024 jsme už nyní zvládli naplnit řadou kreativních šifrovacích projektů. Některé vznikají čistě v naší režii, jiné ve spolupráci s řadou různých subjektů. Podívejte se, co chystáme…