Novinky o hrách

Možnost jak hrát opakovaně hry z edice „Šifry“

U her, které vydáváme ve spolupráci s herním nakladatelstvím DINO, jsme po dohodě obou stran přidali možnost dokoupit nový registrační kód do hry. Herní materiály je tak možné využít opakovaně.

Možnost jak hrát opakovaně hry z edice „Šifry“

Pokud jste fanoušky šifrovacích her z edice Šifry, kterou jsme vytvořili pro herní nakladatelství DINO, pak vás bude jistě zajímat, že jsme (na vaše četná přání) připravili možnost zakoupit dodatečné kódy. S tímto kódem se zaregistrujete do herního systému podobně jako s kódem z krabičky a můžete tak znovu hrát (případně kamarádi, známí, další členové rodiny apod.). Cena za dodatečný kód k registraci do hry je 89 Kč včetně DPH. 

Jak to funguje? Po dohrání hry máte možnost zakoupit dodatečný kód, který vám umožní zaregistrovat další tým do hry. Tuto možnost můžete využít sami, nebo můžete předat herní materiály někomu jinému, kdo si také chce zahrát.

Více detailů najdete buď na stránkách daných her níže, nebo přímo v eshopu (najdete je mezi poukazy) – Doplňkový kód pro Šifry Emila Holuba a Doplňkový kód pro Šifry hradu Zvíkova

Rodinná hra na doma
Hra je dostupná v češtině.

Šifry
hradu Zvíkova

Šifry hradu Zvíkova Rodinná hra na doma

Desková šifrovací hra, která vás provede s badatelkou Julií po hradě Zvíkově.

Rodinná hra na doma
Hra je dostupná v češtině.

Šifry
Emila Holuba

Šifry Emila Holuba Rodinná hra na doma

Desková šifrovací hra ve které se přidáte k dobrodružné výpravě do nitra Afriky.

Připomínáme, že hry nejsou původně zamýšleny pro opakované hraní a některé šifry tak předpokládají psaní na herní materiály či jejich jiné využití. Pokud tedy máte v úmyslu hru používat opakovaně, myslete na to při luštění (pište bokem), případně si udělejte kopii daného materiálu.

Aktuálně z Cryptomania
Adventní kalendář 2023 bude!
Adventní kalendář 2023 bude!

Často v poslední době slýcháme jednu opakující se otázku. Pokud bychom parafrázovali slavný český film, tak by vypadala asi takto: “Nezlobte se, že vás zase obtěžujeme, ale my jsme se nezeptali, jestli máte zase kalendář. Máte na letošek adventní kalendář? A mohli bychom ho vidět?”

Konec Výletů za šiframi
Konec Výletů za šiframi

Jak jsme již delší dobu avizovali, všechny tři hry z knížky Výlety za šiframi, jsou nyní ukončené. Proč se tak stalo a co dělat, pokud knihu máte a hry jste nestihli, se dočtete níže. Rozhodně nemusíte zoufat, od jara (pokud vše půjde dobře) bychom dvě z her chtěli spustit znovu a samostatně. Ke hrám se tedy konečně dostanou i ti, co knihu nemají!

Prázdninové cestování
Prázdninové cestování

Přejeme krásné letní dny! Ať už máte odpočinek za sebou, zrovna balíte nebo pilně pracujete a schováváte si volno na poslední týden letních prázdnin. K bazénu nebo oceánu, na chatu, pod stan nebo do přímořského letoviska… posíláme jednu letní cestovatelskou šifru. Protože šifrování není nikdy dost.