Novinky o hrách

Kulatá a červená stopa

Je to tady. Už to můžeme prozradit. Na Vánoce připravujeme zbrusu novou detektivní šifrovací hru z naší dílny. Opět jsme ji oblékli do originálního příběhu a ozdobili šiframi. Vydáte se spolu s detektivy londýnského Scotland Yardu vyřešit Případ jablka sváru?

Kulatá a červená stopa

Ale buďme konkrétní. Hra vás zavede do současného Londýna, který už možná není tak tajuplný jako ten Sherlockův v 19. století, ale i tak zde stále rozplétají klubka příběhů detektivové slavného Scotland Yardu. Tedy dnes Metropolitan Police Service. Některé případy jsou banální, jiné velice závažné a pak takové jako je Jablko sváru. Alespoň tak si ho ve svých myšlenkách pojmenoval detektiv Smith.

A případ? Zatím mu chybí oběť, motiv i pachatelé. Zatím je tu pouze červené jablko a novinový článek. Snad můžeme prozradit, že na konci nebude nic menšího než vražda. Zapomenutá. Alespoň prozatím.

Naše nová hra se narodila letos v létě. Právě nyní prochází testováním a dostává svou finální grafickou podobu.

Hrát budete moci poprvé na Štědrý večer, ale stejně jako na Ježíška, těšit se na ni můžete už nyní.

Pozor! Hru budeme rozesílat (či herní materiály bude možné stáhnout) v průběhu prosince. První možnost hru odehrát bude 24. 12. 2022 od 20 hod.

Chcete naši novinku?
Velmi lehká hra na doma
Hra je dostupná v češtině. Game is also available in English.

Případ
jablka sváru

Případ jablka sváru Velmi lehká hra na doma

Záhadný vzkaz a jablko zanechané na vrátnici. Kam vás pátrání dovede?

Mohlo by vás zajímat…
Proboha, je to plné hvězd!
Proboha, je to plné hvězd!

Až oči přechází, z tolika barev, co? Nenechte se zmást, buďte hvězda, to dáte! Vyluštíte hvězdnou šifru hned nebo až za několik světelných let?

Nová nabídka šifrovacích her pro školy
Nová nabídka šifrovacích her pro školy

Přinášíme do vašich tříd, sboroven a kluboven několik možností, jak jednotlivě i týmově šifrovat. Pojďte se bavit, objevovat nové herní principy nebo pátrat po záhadách každého úkolu či celé sady šifer. Už jste viděli naše nové Úkoly učitele Vodičky?

Korálky
Korálky

Říká se, že dny jsou jako korálky navlečené na niť našeho života. A zvlášť v tomhle jarním období, jsou některé dny už krásné, jasné a slunečné a jiné zase ještě tmavé a upršené. Pojďte si ty upršené projasnit alespoň naší korálkovou šifrou.