Novinky o hrách

3.10.2022

Kulatá a červená stopa

Je to tady. Už to můžeme prozradit. Na Vánoce připravujeme zbrusu novou detektivní šifrovací hru z naší dílny. Opět jsme ji oblékli do originálního příběhu a ozdobili šiframi. Vydáte se spolu s detektivy londýnského Scotland Yardu vyřešit Případ jablka sváru?

Kulatá a červená stopa

Ale buďme konkrétní. Hra vás zavede do současného Londýna, který už možná není tak tajuplný jako ten Sherlockův v 19. století, ale i tak zde stále rozplétají klubka příběhů detektivové slavného Scotland Yardu. Tedy dnes Metropolitan Police Service. Některé případy jsou banální, jiné velice závažné a pak takové jako je Jablko sváru. Alespoň tak si ho ve svých myšlenkách pojmenoval detektiv Smith.

A případ? Zatím mu chybí oběť, motiv i pachatelé. Zatím je tu pouze červené jablko a novinový článek. Snad můžeme prozradit, že na konci nebude nic menšího než vražda. Zapomenutá. Alespoň prozatím.

Naše nová hra se narodila letos v létě. Právě nyní prochází testováním a dostává svou finální grafickou podobu.

Hrát budete moci poprvé na Štědrý večer, ale stejně jako na Ježíška, těšit se na ni můžete už nyní.

Pozor! Hru budeme rozesílat (či herní materiály bude možné stáhnout) v průběhu prosince. První možnost hru odehrát bude 24. 12. 2022 od 20 hod.

Chcete naši novinku?
Lehká hra na doma
Hra je dostupná v češtině. Game is also available in English.

Případ
jablka sváru

Případ jablka sváru Lehká hra na doma

Záhadný vzkaz a jablko zanechané na vrátnici. Kam vás pátrání dovede?

Mohlo by vás zajímat…
Vyrazte s námi na Kamenku
Vyrazte s námi na Kamenku

Naše domovské Brno jsme v posledních letech trochu zanedbávali, co se týká nových her. Poslední vydanou hrou zde byl před lety Moravský Manchester a loni jsme alespoň řádně upravili naši první hru o dobývání Brna švédskou armádou. Teď ale přichází úplná novinka – Lišáci z Kamenky!

Lišácká šifra
Lišácká šifra

Tohle město teď máme prochozené křížem krážem. Plánujeme tu totiž novou hru Lišáci z Kamenky. Schválně jestli poznáte, které to je. Jen pozor, ať vás na té virtuální procházce nepřejede šalina.

Připravujeme v roce 2024
Připravujeme v roce 2024

Rok 2024 jsme už nyní zvládli naplnit řadou kreativních šifrovacích projektů. Některé vznikají čistě v naší režii, jiné ve spolupráci s řadou různých subjektů. Podívejte se, co chystáme…