Novinky o hrách

Kulatá a červená stopa

Je to tady. Už to můžeme prozradit. Na Vánoce připravujeme zbrusu novou detektivní šifrovací hru z naší dílny. Opět jsme ji oblékli do originálního příběhu a ozdobili šiframi. Vydáte se spolu s detektivy londýnského Scotland Yardu vyřešit Případ jablka sváru?

Kulatá a červená stopa

Ale buďme konkrétní. Hra vás zavede do současného Londýna, který už možná není tak tajuplný jako ten Sherlockův v 19. století, ale i tak zde stále rozplétají klubka příběhů detektivové slavného Scotland Yardu. Tedy dnes Metropolitan Police Service. Některé případy jsou banální, jiné velice závažné a pak takové jako je Jablko sváru. Alespoň tak si ho ve svých myšlenkách pojmenoval detektiv Smith.

A případ? Zatím mu chybí oběť, motiv i pachatelé. Zatím je tu pouze červené jablko a novinový článek. Snad můžeme prozradit, že na konci nebude nic menšího než vražda. Zapomenutá. Alespoň prozatím.

Naše nová hra se narodila letos v létě. Právě nyní prochází testováním a dostává svou finální grafickou podobu.

Hrát budete moci poprvé na Štědrý večer, ale stejně jako na Ježíška, těšit se na ni můžete už nyní.

Pozor! Hru budeme rozesílat (či herní materiály bude možné stáhnout) v průběhu prosince. První možnost hru odehrát bude 24. 12. 2022 od 20 hod.

Chcete naši novinku?
Lehká hra na doma
Hra je dostupná v češtině.

Případ
jablka sváru

Případ jablka sváru Lehká hra na doma

Záhadný vzkaz a jablko zanechané na vrátnici. Kam vás pátrání dovede?

Mohlo by vás zajímat…
Hru jako dárek? Ano, ale tu správnou, prosím.
Hru jako dárek? Ano, ale tu správnou, prosím.

Chcete darovat šifrovací hru. Skvělý nápad, ale vyberte tu správnou, ať si obdarovaný hru může naplno užít. Určitě se zamyslete, kdo a s kým bude hru hrát.

Šifrovací adventní kalendář 2022
Šifrovací adventní kalendář 2022

Psali jste si o něj už od léta. Ale dále už čekat nemusíte – tady je! Adventní šifrovací kalendář Cryptomania. Týdny jsme studovali zajímavé vánoční zvyky ve světě a další týdny jsme na vymýšleli zajímavé (a samozřejmě zapeklité) šifry. Tak si jej užijte a ať se líbí!

Jak jsme neprošli TMOU!
Jak jsme neprošli TMOU!

Krátké pojednání především pro ty, kdo netuší, co je to ta tma napsaná velkými písmeny s vykřičníkem.