Hledáme nové
instruktory a instruktorky

Hledáš zajímavou brigádu ke škole nebo máš flexibilní práci a chceš si občas okořenit svou běžnou práci? Ozvi se nám a staň se součástí našeho týmu!

Hledáme nové <br/>instruktory a instruktorky

Kdo jsme a co děláme?

Pořádáme šifrovací hry pro zajímavé firmy po celé České republice a někdy i za hranicemi. Instruktor na takové akci pak má za úkol motivovat klienty, občas pomáhat a radit, vytvářet a držet dobrou náladu a atmosféru. Slibujeme fajn šéfy, super kolegy a chytrý program – určitě od tebe nebudeme chtít uvádět skákání v pytli. Nicméně i uvádění aktivit a vysvětlování pravidel k této práci patří.

Sídlíme v Praze a v Brně, odkud se také na akce vyráží. Ideální tedy je, pokud jsi z těchto dvou měst či jejich okolí.

Akce se konají převážně v pracovní dny, největší sezóna je na jaře (duben – červen) a na podzim (září – říjen) a většinou jsme venku na čerstvém vzduchu. Je na každém instruktorovi, jak často bude jezdit a na jaké akce. Čas si tedy můžeš kontrolovat podle sebe a svých možností.

Samozřejmostí je zajímavé finanční ohodnocení, které roste společně s tvými přibývajícími zkušenostmi.

Co očekáváme od tebe?

  • Spolehlivost,
  • flexibilitu,
  • schopnost příjemně vystupovat a mluvit s lidmi,
  • schopnost domluvit se anglicky,
  • a pokud tě láká svět šifer, je to příjemný bonus.

Jaký je další krok?

Pošli email s představením se a stručným životopisem na mackova@cryptomania.cz. Nevadí, pokud nemáš žádné větší zkušenosti. Pro nás je důležitější chuť se učit a příjemné vystupování. V druhé půlce března máme předsezónní setkání instruktorů, kam bychom rádi pozvali i tebe, takže s posíláním moc neváhej!