Malostranské záhady

Lennonova zeď, Karlův most, Čertovka, Nerudovka, Kampa. Objevte jejich tajemství.
Křivolaké uličky propletené v bludiště cest. Věže, kostely, parky. Domovní znamení.
Nad městem se nese zvonění od svatého Mikuláše. A vás čeká další šifra.
100 věžatá Praha
naplněná tisícovkou příběhů
už od 10 osob
až po stovky nadšených hráčů
1 zeď
a písně od čtveřice hudebníků
12 nádherných míst
jak jste je ještě neviděli

Malostranské záhady

Cestami králů a alchymistů.

Malá Strana je Praha s velkým P. Je to svět s vlastním srdcem. Fantazie pracuje naplno a když si uděláte čas, můžete si užít kousek středověku na vlastní kůži. Je to místo jako stvořené pro odpočinek, snění a hru.

Malostranské záhady jsou šifrovací hra, která si půjčuje malý kousek této unikátní atmosféry a vetkává do uliček příběh, který lze prožít právě s Cryptomanií. Věnujte dvě hodiny času sobě a svému týmu. Vstupte do vlastního dobrodružství a dokažte, že zvládnete objevit každý skryté malostranské zákoutí.

Chci vyrazit na Malou Stranu!

Vtáhneme vás do hry

Jak se hraje s Cryptomania?

Malostranské záhady jsou šifrovací hrou pro pětičlenné týmy, které se snaží objevit a vyluštit co nejvíce šifer rozmístěných po Malé straně. To vše ve vymezeném časovém limitu. Jedná se o hru řízenou instruktorem (instruktory). Start hry může být kdekoliv v rámci herního území nebo jeho bezprostředního okolí (často využíváme park Kampa). Cílem bývá nejčastěji příjemná restaurace v dobré dostupnosti od místa konání hry.

Celá hra je řízena webovým herním systémem Cryptomania, který hráčům poskytuje informace o umístění stanoviště (společně s tištěnou mapou), dává jim možnost vzít si nápovědu a počítá body za správná řešení. Bezprostředně po dokončení hry posledním týmem umíme vyhlásit výsledky a ocenit nejlepší týmy.

To zní skvěle! Chci hrát.

Výzva a zážitek

Hra pro velké kluky a holky

Máte strach ze šifer? Je to pro vás něco spojeného s matematikou, dlouhou řadou čísel a nudou? Není třeba. Cryptomania šifry jsou vytvořené tak, aby pobavily, udivily a snad i překvapily každého, kdo bude mít dost motivace, aby se dostal až k jejich řešení. Texty, obrázky, hudba, ale také sochy, památníky, nápisy na zdech, pokroucené pruty mříží a mnoho dalšího. S tím vším pracujeme k vytvoření unikátního herního zážitku a zajištění několikahodinové hry, která vás opravdu vtáhne.

Jediné neumíme. Usnadnit vám luštění triviálními úkoly nebo hříčkami určenými spíše dětskému publiku. Tahle hra je prostě pro velké kluky a holky. Pro dospělé dobrodruhy. Pro ty, kdo se nebojí pustit se do řešení záhad, objevovat a ujít nějaký ten kilometr pěšky.

Výzva! Jdeme na to.

Deset až pět set

Malé týmy vítány. Velké též.

Malostranské záhady jsou šifrovací hra s vysokou variabilitou počtu hráčů. Díky předpřipraveným komponentům je dostupná i pro malou skupinu (cca od 10 osob), ale na druhou stranu umožňuje vpustit do hry i stovky vašich kolegů či klientů.

Předem připravená struktura a herní systém umožňují hru spustit klidně několik dní od objednávky. Volnost ve výběru místa startu i cíle, a možnost nastavit různou úroveň obtížnosti nabízí originální chytrou zábavu pro každého, kdo chce strávit několik hravých hodin v historickém centru Prahy.

Chci hrát Malostranské záhady.