Cryptomania ONLINE

Nemůžete se setkat osobně? Tak pojďte prožít šifrovací dobrodružství v online světě. Technologie dávají možnosti potkat se téměř naživo i přesto, že sedíte v různých koutech světa. Tak si pojďte užít šifrovačku jako tým, který spolupracuje v jedné virtuální místnosti. Sedadla jsou připravena: Brno, Praha, Londýn…
kdekoliv
s přístupem na internet
15 šifer
připravených právě pro vás
online
virtuální teambuilding
120 minut
herního času

Cryptomania ONLINE

Trochu jiné dobrodružství

Cryptomania ONLINE je týmová šifrovací hra, virtuální teambuildingové setkání. Dobrodružství, které se na první pohled odehrává na monitorech vašich počítačů, ale ve skutečnosti probíhá uvnitř vaší vlastní hlavy.

Super! Jdeme do toho

Právníci i programátoři

Šifry na míru přesně pro vás

Připravena je série zhruba 12 - 15 šifer v herní sadě vytvořené přímo pro vaši skupinu. Při přípravě společně domluvíme obtížnost, druh šifer a celkové vyznění hry. Přesně podle složení herní skupiny (věk, pohlaví, obor činnosti apod.). Před začátkem hry rozešleme každému týmu herní materiály buď klasickou poštou, nebo dáme k dispozici odkaz na jejich vytištění.

Super! Jdeme do toho

Z obýváku i kanceláří

Hrajte tam, kde je vám dobře

Cryptomania ONLINE je soutěží malých týmů (3-5 osob), které spolu mohou být v jedné kanceláři, ale stejně tak dobře mohou hrát a potkat se pouze online. Počet zapojených soutěžních týmů je v podstatě neomezený. Časovou dotaci na čistou hru doporučujeme 120 minut (herní dobu je možné upravit podle domluvy).

Super! Jdeme do toho