#BRNOTRUESTORY

Brno. To nechceš vidět, to chceš prožít. Přesně takhle to říká oficiální web města a my s ním souhlasíme.
Vydejte se spolu s námi do ulic Brna a prožijte ho naplno. Ať už budete luštit s šálkem espressa šifru u Kapucínů
či s pivem Na Stojáka za zdí kostela sv. Jakuba slibujeme, že si Brno zamilujete.
Brno
To musíš prožít
3 hodiny hry
které uběhnou opravdu rychle
1 drak
visící v průvanu
12 šifrovacích lahůdek
přímo pro vás

#BRNOTRUESTORY

Šifrovací hra? Kde jinde než v Brně...

#BRNOTRUESTORY je oficiální turistický slogan města Brna. A také firemní týmová šifrovací hra z naší dílny v jeho historickém centru. Brno, šifrovačky a Cryptomania k sobě jednoduše patří. Před 20 lety právě zde vznikla TMOU - matka všech moderních šifrovacích her a doteď největší šifrovací hra, zapsaná v Guinessově knize rekordů. A bez TMOU bychom nikdy nevznikli my - Cryptomania.

Zveme vás tedy na procházku centrem Brna. Vezmeme vás na místa, která neznají ani mnozí Brňáci. Věříme, že budete překvapeni, kde všude najdete šifry... Od erbů na Staré radnici, okna parkovacího domu Domini po zvířata na Zelném trhu. V každém případě si ale Brno vychutnáte... Česky či Anglicky.

Chci zažít Brněnské #TRUESTORY!

Vtáhneme vás do hry

Jak hra #BRNOTRUESTORY funguje?

#BRNOTRUESTORY je šifrovací hrou pro pětičlenné týmy, které se snaží v časovém limitu vyluštit co nejvíce šifer a týmových logických úkolů rozmístěných po historickém centru Brna. Naši instruktoři vám vysvětlí pravidla (klidně v klidu vaší zasedací místnosti či některého z městských parků) a pak to bude na vás.

Jakou zvolíte strategii? Vyrazíte nejdříve na lehké šifry za málo bodů či si troufnete na složitější úlohy s instruktory a možným větším ziskem? Díky online hernímu systému Cryptomania budete mít vždy při ruce informace o tom, kde stanoviště najít. A pokud nebudete vědět co dál, nějaká ta nápověda se v něm také najde...

Chvíli před koncem hry se můžete těšit na pár specialit, které mohou váš tým vystřelit výše výsledkovou listinou. Ale jak jste dopadli, to se dozvíte až v cíli. Klidně v nějaké příjemné restauraci v centru. A že máme z čeho vybírat.

Chci zjistit více!

Výzva a zážitek

Chytrá zábava - o to tady jde.

Máte strach ze šifer? Je to pro vás něco spojeného s matematikou, dlouhou řadou čísel a nudou? Není třeba. Naše šifry jsou vytvořené tak, aby pobavily, udivily a snad i překvapily každého, kdo bude mít dost motivace k jejich řešení.

Texty, obrázky, hudba, ale také sochy, památníky, nápisy na zdech, pokroucené pruty mříží a mnoho dalšího. S tím vším pracujeme k vytvoření unikátního herního zážitku a zajištění několikahodinové hry, která vás opravdu vtáhne.

Jediné neumíme. Usnadnit vám luštění triviálními úkoly nebo hříčkami určenými spíše dětskému publiku. Tahle hra je prostě pro velké kluky a holky. Pro dospělé dobrodruhy. Pro ty, kdo se nebojí pustit se do řešení záhad, objevovat a ujít nějaký ten kilometr pěšky.

Výzva! Jdeme na to.

Deset až pět set

Malé týmy vítány. Velké též.

#BRNOTRUESTORY je šifrovací hra umožňující vysokou variabilitu počtu hráčů. Díky předpřipraveným komponentům je dostupná i pro malou skupinu (cca od 15 osob), ale na druhou stranu umožňuje vpustit do hry i stovky vašich kolegů či klientů.

Předem připravená struktura a herní systém umožňují hru spustit klidně několik dní od objednávky. Volnost ve výběru místa startu i cíle, a možnost nastavit různou úroveň obtížnosti nabízí originální chytrou zábavu pro každého, kdo chce strávit několik hravých hodin v historickém centru Brna.

Chci hrát!