Kdo jsme

Společnost Cryptomania s.r.o. se zaměřuje na rozvoj pracovních týmů i jednotlivců s využitím nových a netradičních metod. Jsme společnost, která se rozhodla jako první nabídnout svým klientům know-how šifrovacích her. Jsme přesvědčeni, že potenciál šifrovacích her není pouze v inteligentní zábavě a výzvě v překonávání obtížných překážek, ale obsahuje v sobě mnohem více prvků, které lze velmi dobře využít v rozvoji moderních „chytrých“ společností a jejich lidského potenciálu.

Náš organizační tým je jedním z nejzkušenějších, které můžete v oblasti šifrovacích závodů najít. Někteří členové týmu stáli u zrodu legendární brněnské hry TMOU a následného nebývalého rozvoje moderních šifrovacích závodů v České Republice i okolních státech. Máme významné zkušenosti s přípravou a pořádáním šifrovacích a outdoorových závodů. A samozřejmě, že naši kolegové hry nejenom pořádají, ale také se jich pravidelně úspěšně účastní.

Pokud vás hry a kurzy Cryptomania zaujaly, můžete být s námi v kontaktu na našem facebookovém profilu, twitteru či instagramu pod hashtagem #cryptomania_cz.

zbysek-podhrazsky

Zbyšek Podhrázský

Zbyšek je ředitelem společnosti Cryptomania. V roce 2003 absolvoval celoroční kurz pro instruktory zážitkového učení a od té doby se věnuje rozvoji lidských zdrojů pomocí této metody. Zabývá se lektorováním teambuildingových kurzů a eventů, včetně vedení anglických kurzů pro mezinárodní týmy. Jeho specializací jsou produkčně náročné kurzy využívající prvků outdoorových sportů. Mimo to uspořádal několik desítek rozsáhlých autorských zážitkových kurzů. Zbyšek je bývalým organizátorem legendárního týmového šifrovacího závodu TMOU a dlouholetý účastník vytrvalostních outdoorových a šifrovacích závodů. Absolvoval magisterské studium přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně a doplňující pedagogické studium. Je držitelem několika certifikátů MŠMT v oblasti zážitkové pedagogiky a outdoor tréninku.

ludek-hrncir

Luděk Hrnčíř

Luděk je šéflektorem kurzů Cryptomania. Žije v Praze a má tak na starosti komunikaci s pražskými klienty. Akční lektor, který se nebojí realizovat složité strategické hry a uvádět premiérové programy, tedy originální kousky vytvořené a vhodné přesně pro konkrétní okamžik a specifika kolektivu. Jeho specializací jsou outdoorové závody, šifrovací hry a programy protkané zajímavým příběhem i nakažlivou atmosférou.

Anna Macková

Anna Macková

Anna je šéflektorkou kurzů Cryptomania. Kromě toho má na starost produkci kurzů, aby odcházely zásilky z e-shopu a aby nedocházelo kafe. Je tedy naprosto klíčovou osobou, bez jejíž přítomnosti v kanceláři je firma zcela paralyzovaná. Má za sebou instruktorské zkušenosti z práce v Lanovém centru PROUD a z fungování v organizaci Instruktoři Brno. Pomáhala organizovat outdoorové závody i víkendové akce. Díky zkušenostem z rodičovské dovolené by mohla být top manažerkou s vrcholným uměním time managementu.

ivo-cicvarek

Ivo Cicvárek

Ivo je lektor společnosti Cryptomania. Od devadesátých let se věnuje pedagogice, vzdělávání, tvorbě her a jejich dramaturgii. V letech 1998 – 2008 pracoval jako učitel češtiny a výtvarné výchovy na Gymnáziu tř. Kpt. Jaroše v Brně, paralelně (od roku 2003 doposud) působí v České televizi Brno jako dramaturg. Pro Českou televizi mj. vytvořil soutěž pro středoškolské týmy Za školu – 100 nejlepších problémových úkolů z tohoto pořadu vyšlo v roce 2011 knižně. Ivo je dlouholetým organizátorem legendárního týmového šifrovacího závodu TMOU, vymyslel přes stovku unikátních šifer, z nichž mnohé se staly v hráčské komunitě legendárními. Je spoluorganizátorem a konzultantem dalších šifrovacích závodů a jejich dlouholetým velmi úspěšným účastníkem. Ve svém volném čase se věnuje hudbě, natočil řadu desek a píše texty pro renomované hudebníky, např. pro Petra Bende.

matej-klusacek

Matěj Klusáček

Matěj je lektor společnosti Cryptomania. V současné době je jedním z hlavních organizátorů legendárního týmového šifrovacího závodu TMOU a podílí se i na přípravách dalších podobných her a programů. Studuje fakultu informatiky na Masarykově univerzitě, úspěšně se zúčastnil několika odborných soutěží. V roce 2009 absolvoval celoroční kurz pro instruktory zážitkové pedagogiky. Ve volném čase se věnuje sportu (orientační běh) a hudbě.